Biblioteka Wydziału Techniki Morskiej i Transportu

Informacje o nas

Biblioteka Wydziału Techniki Morskiej i Transportu gromadzi zbiory z zakresu oceanotechniki, budowy jachtów, transportu, logistyki, chłodnictwa, klimatyzacji i inżynierii bezpieczeństwa, zarówno książki jak i czasopisma, polskie i zagraniczne. Posiadamy bogatą kolekcję materiałów konferencyjnych z dziedziny okrętownictwa.

Biblioteka Wydziału Techniki Morskiej i Transportu wznawia swoją działalność

Informujemy, że Biblioteka Wydziału Techniki Morskiej i Transportu od 16 czerwca 2020 r. wznawia swoją działalność.

Ze względu na trwający stan epidemiczny w funkcjonowaniu Biblioteki WTMiT zostały wprowadzone obostrzenia:

• Zwroty przyjmowane są na bieżąco.
  • Wypożyczenia odbywają się po wcześniejszym zamówieniu materiałów drogą mailową bibliotekawtm@zut.edu.pl lub telefoniczną. Po zamówione materiały należy zgłosić się po otrzymaniu informacji zwrotnej z biblioteki.
  • W bibliotece istnieje także możliwość zamawiania książek poprzez katalog Aleph przez funkcję zamówienie.
  • Nie ma możliwości korzystania z wolnego dostępu do zbiorów, stanowisk komputerowych oraz czytelni.
  • W bibliotece może przebywać tylko jeden Użytkownik. Pozostałe osoby oczekują na wejście przed biblioteką z zachowaniem dystansu dwóch metrów od siebie.
  • Każdy Użytkownik zobowiązany jest do zakrycia ust i nosa oraz dezynfekcji rąk.
  • Prosimy, aby osoby chore nie przychodziły do Biblioteki WTMiT.

poniedziałek - piątek    9.00 - 14.00

Struktura i pracownicy

mgr Jolanta Smyczyńska, kustosz - osoba odpowiedzialna za prowadzenie Biblioteki WTMiT

e-mail: jsmyczynska@zut.edu.pl