Biblioteka Wydziału Techniki Morskiej i Transportu

Informacje o nas

Biblioteka Wydziału Techniki Morskiej i Transportu gromadzi zbiory z zakresu oceanotechniki, budowy jachtów, transportu, logistyki, chłodnictwa, klimatyzacji i inżynierii bezpieczeństwa, zarówno książki jak i czasopisma, polskie i zagraniczne. Posiadamy bogatą kolekcję materiałów konferencyjnych z dziedziny okrętownictwa.

Tymczasowe zmiany w godzinach pracy

BIBLIOTEKA WYDZIAŁU TECHNIKI MORSKIEJ I TRANSPORTU OD 16 CZERWCA 2020 R. WZNAWIA SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ

W okresie wakacyjnym, w dniach 10 - 28 sierpień 2020 r. biblioteka będzie NIECZYNNA. W tym czasie zwrotu wypożyczonych zbiorów można dokonać w Wypożyczalni Biblioteki Głównej, ul Ku Słońcu 140, w godzinach 8.00 - 15.00.

W pozostałe dni Użytkownicy są obsługiwani od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 14:00,

• Zwroty są przyjmowane na bieżąco.
  • Wypożyczenia odbywają się po wcześniejszym zamówieniu materiałów drogą mailową bibliotekawtm@zut.edu.pl . Po zamówione materiały należy zgłosić się wyłącznie po otrzymaniu informacji zwrotnej z biblioteki.
  •  W bibliotece realizowane są zwroty i wypożyczenia, nie ma możliwości korzystania ze zbiorów na miejscu.

Stały harmonogram pracy

poniedziałek - piątek    9.00 - 15.00

Struktura i pracownicy

mgr Jolanta Smyczyńska, kustosz - osoba odpowiedzialna za prowadzenie Biblioteki WTMiT