Biblioteka Wydziału Techniki Morskiej i Transportu

Praca biblioteki

Zgodnie z ZARZĄDZENIEM NR 40 Rektora Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie z dnia 24 marca 2020 r. w sprawie zapewnienia ciągłości funkcjonowania Uczelni w okresie od 26 marca 2020 r. do odwołania  informujemy, że:
Biblioteki Specjalistyczne świadczą usługi w formie zdalnej. Prosimy użytkowników o kontakt mailowy z biblioteką. Pracownicy naukowi będą obsługiwani po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z pracownikiem biblioteki.
Adres mailowy: bibliotekawtm@zut.edu.pl

Informacje o nas

Biblioteka Wydziału Techniki Morskiej i Transportu gromadzi zbiory z zakresu oceanotechniki, budowy jachtów, transportu, logistyki, chłodnictwa, klimatyzacji i inżynierii bezpieczeństwa, zarówno książki jak i czasopisma, polskie i zagraniczne. Posiadamy bogatą kolekcję materiałów konferencyjnych z dziedziny okrętownictwa.

Stały harmonogram pracy

poniedziałek - piątek    9.00 - 15.00

Tymczasowe zmiany w godzinach pracy

Biblioteka Wydziału Techniki Morskiej i Transportu od 18 marca 2020 r. do odwołania będzie nieczynna.

• Kontakt z Biblioteką WTMiT jest możliwy drogą mailową: bibliotekawtm@zut.edu.pl
  • Terminy zwrotów wypożyczonych materiałów przypadające na ww. okres zostały przedłużone do dnia 20.04.2020 r. i będą przedłużane do momentu wznowienia pracy biblioteki
  • Użytkownikom  polecamy w tym czasie korzystanie z zasobów elektronicznych dostępnych ze strony  bg.zut.edu.pl

Struktura i pracownicy