MOBILNA DRUKARKA ZECCER W BIBLIOTECE WBiIŚ

Miło nam poinformować, że Biblioteka WBiIŚ oferuje użytkownikom możliwość wykonania wydruku za pomocą samoobsługowej drukarki ZECCER. Prosty system umożliwia wydruk dokumentów przez smartfon, komputer czy tablet. Usługa jest odpłatna jej koszt wynosi 30 gr za 1 stronę A4. Płatności można dokonać kartą, e-przelewem lub Blikiem. ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z DRUKARKI :)

ZASADY KORZYSTANIA Z BIBLIOTEKI DLA STUDENTÓW I ROKU

Warunkiem korzystania ze zbiorów Biblioteki WBiIŚ jest posiadanie AKTYWNEGO KONTA BIBLIOTECZNEGO. W celu zapisu do Biblioteki i aktywacji konta należy zgłosić się osobiście z ELEKTRONICZNĄ LEGITYMACJĄ STUDENCKĄ (pełniącą jednocześnie rolę karty bibliotecznej) do Wypożyczalni Biblioteki Głównej ZUT. Wypożyczalnia mieści się przy ul. Ku Słońcu 140, tel.449 42 93.

ZASADY KORZYSTANIA Z BIBLIOTEKI DLA POZOSTAŁYCH UŻYTKOWNIKÓW

Warunkiem przedłużenia konta bibliotecznego jest aktualna ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENTA/DOKTORANTA i brak zadłużenia wobec Biblioteki. Przedłużenia konta należy dokonać osobiście w Wypożyczalni Biblioteki Głównej ZUT, ul Ku Słońcu 140, tel. 91 449 41 43, 91 449 41 43.

INFORMACJA O SZKOLENIU BIBLIOTECZNYM DLA STUDENTÓW I ROKU

Szkolenie biblioteczne on-line

ELEKTRONICZNE WYDANIA DZIENNIKÓW DOSTĘPNE W BIBLIOTECE WBiIŚ

W Bibliotece dostępne są elektroniczne wersje Gazety Wyborczej i Kuriera Szczecińskiego