Biblioteka Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska

Tymczasowe zmiany w funkcjonowaniu Biblioteki Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska

1. Realizowane są wyłącznie zwroty i wypożyczenia bez możliwości udostępniania zbiorów na miejscu
  2. Książki można zamawiać pisząc na adres: biblbudownictwo@zut.edu.pl (odbiór książek po otrzymaniu mailowego potwierdzenia zamówienia) lub telefonicznie  tel. 91 449 45 13
  3. W Bibliotece WBiIŚ uruchomiono testowo możliwość zamawiania książek w katalogu on-line przez funkcję zamówienie.
  4. Należy przestrzegać zaleceń sanitarnych:
  • Każdy użytkownik, który przychodzi do Czytelni jest zobowiązany do zakrycia ust i nosa oraz dezynfekcji rąk.
  • Prosimy, żeby osoby chore nie przychodziły do Czytelni. Osoby, które nie zastosują się do zaleceń sanitarnych (w tym chore) nie zostaną obsłużone.

mgr inż. arch. Joanna Rudna - osoba odpowiedzialna za pracę Biblioteki
e-mail: joanna.rudna@zut.edu.pl