ZASADY KORZYSTANIA Z BIBLIOTEKI DLA STUDENTÓW I ROKU

Warunkiem korzystania ze zbiorów Biblioteki WA jest posiadanie AKTYWNEGO KONTA BIBLIOTECZNEGO. W celu zapisu do Biblioteki i aktywacji konta należy zgłosić się osobiście z ELEKTRONICZNĄ LEGITYMACJĄ STUDENCKĄ (pełniącą jednocześnie rolę karty bibliotecznej) do Wypożyczalni Biblioteki Głównej ZUT. Wypożyczalnia mieści się przy ul. Ku Słońcu 140, tel.449 42 93.
Studenci kierunków: ARCHITEKTURA I URBANISTYKA oraz PAWIO mogą zapisać się do Biblioteki w Czytelni Wydziału Informatyki, mieszczącej się przy ul. Żołnierskiej 49, tel.  91 449 56 05

ZASADY KORZYSTANIA Z BIBLIOTEKI DLA POZOSTAŁYCH UŻYTKOWNIKÓW

Warunkiem przedłużenia konta bibliotecznego jest aktualna ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENTA/DOKTORANTA i brak zadłużenia wobec Biblioteki. Przedłużenia konta należy dokonać osobiście w Wypożyczalni Biblioteki Głównej ZUT, ul Ku Słońcu 140, tel. 91 449 41 43, 91 449 41 43.

OPŁATA ZA NIETERMINOWY ZWROT KSIĄŻEK

Wszelkie świadczenia wobec Biblioteki należy należy dokonać w formie przelewu bankowego lub elektronicznego na numer rachunku bankowego

Santander Bank Polska S.A.

87 1090 0004 8098 0100 0000 0000

w tytule opłaty należy zaznaczyć: zadłużenie wobec Biblioteki Głównej- imię i nazwisko, numer konta bibliotecznego, numer albumu studenta/doktoranta

Potwierdzenie przelewu należy dostarczyć osobiście do Wypożyczalni przy ul. Ku Słońcu 140

lub przesłać na adres przelewybg@zut.edu.pl

INFORMACJA O SZKOLENIU BIBLIOTECZNYM DLA STUDENTÓW I ROKU

szkolenie biblioteczne

ELEKTRONICZNE WYDANIA DZIENNIKÓW DOSTĘPNE W BIBLIOTECE WA

W Bibliotece dostępne są elektroniczne wersje Gazety Wyborczej i Kuriera Szczecińskiego

TU MOŻNA PREZENTOWAĆ SWOJE PRACE

Czy wiecie, gdzie istnieje PRAWIE NAJMNIEJSZA GALERIA SZTUKI NA ŚWIECIE ? Znajduje się ona w Bibliotece Wydziału Architektury. Można tu zaprezentować swoją twórczość. Mogą to być dzieła w różnej technice. Szczegółowych informacji udziela zespół Biblioteki.