Aktualności

Praca biblioteki

Biblioteka Wydziału Ekonomicznego z dniem 30 listopada 2020 roku wznawia obsługę użytkowników.

Każdy użytkownik, który przychodzi do Biblioteki jest zobowiązany do zakrycia ust i nosa oraz dezynfekcji rąk. Prosimy, żeby osoby chore nie przychodziły do Biblioteki.  Osoby, które nie zastosują się do zaleceń sanitarnych (w tym chore) nie zostaną obsłużone.

Bieżąca prasa w Bibliotece WEkon

  • Biblioteka oferuje dostęp do papierowych wydań dzienników Gazety Wyborczej oraz Dziennika Gazety Prawnej.
  • Dostępne są też tygodniki  Newsweek i Polityka.

Szkolenie biblioteczne on-line dla studentów I roku

Szkolenie on-line

Zapisy do biblioteki i aktywacja konta

Podstawą zapisu do Biblioteki  WEkon jest Elektroniczna Legitymacja Studenta/Doktoranta, która pełni funkcję karty bibliotecznej. W celu aktywacji konta należy zgłosić się do Wypożyczalni Biblioteki Głównej (ul. Ku Słońcu 140, 91 449 42 93, 449 41 43). 
Aktywne konto biblioteczne umożliwia korzystanie ze zbiorów Biblioteki Głównej oraz wszystkich Bibliotek Wydziałowych i Specjalistycznych. Konto biblioteczne ważne jest 1 rok akademicki. Warunkiem przedłużenia konta na kolejny rok akademicki jest rozliczenie się z Biblioteką z jakichkolwiek zaległości i zgłoszenie się do Wypożyczalni BG z aktualną legitymacją.

Opłaty za nieterminowe zwroty książek

Wszelkie świadczenia wobec Biblioteki należy wnosić w formie przelewu bankowego lub elektronicznego na numer rachunku bankowego ZUT:

Santander Bank Polska S.A.

87 1090 0004 8098 0100 0000 0000
tytuł opłaty : zadłużenie wobec Biblioteki Głównej – imię i nazwisko, numer konta bibliotecznego, numer albumu studenta/doktoranta

POTWIERDZENIE PRZELEWU Z TYTUŁU OPŁACONYCH KAR BIBLIOTECZNYCH NALEŻY PRZESŁAĆ NA ADRES:
przelewybg@zut.edu.pl