Kolekcja Marine Engineering and Naval Architecture z bazy Knovel

Uprzejmie informujemy, że w styczniu 2020 roku został uruchomiony dostęp do kolekcji Marine Engineering and Naval Architecture mieszczącej się w bazie Knovel. Dostęp będzie aktywny do końca grudnia br. Baza Knovel jest dostępna ze strony Biblioteki Głównej w zakładce Bazy danych.

Link do bazy:

Zachęcamy do korzystania.

Szkolenie biblioteczne dla studentów I roku

Przypominamy, że Szkolenie biblioteczne online  jest przedmiotem obowiązkowym dla studentów I roku ZUT. Warunkiem zaliczenia szkolenia i uzyskania wpisu do e-indeksu jest prawidłowe rozwiązanie co najmniej 70% testu do 31.10.2019r.

Szczegółowa informacja o szkoleniu - plik do pobrania

Informacja dla czytelników

Informujemy, iż podstawą zapisu do Biblioteki Głównej jest
Elektroniczna Legitymacja Studenta/Doktoranta,
która pełni funkcję karty bibliotecznej.
W celu aktywacji konta należy zgłosić się do
Wypożyczalni Biblioteki Głównej
(ul. Ku Słońcu 140, tel. 91 449 42 93, 91 449 41 43).

Aktywne konto biblioteczne umożliwia korzystanie ze zbiorów
Biblioteki Głównej oraz Bibliotek Specjalistycznych.

Czytelnikom już zapisanym przypominamy, że konto biblioteczne ważne jest jeden rok akademicki. Podstawą prolongaty konta jest rozliczenie się z wszelkich zaległości finansowych zaistniałych względem biblioteki.