Technologia i Automatyzacja Montażu

Dostęp do elektronicznych wydań czasopisma Technologia i Automatyzacja Montażu od roku 2020 jest możliwy na  stronie wydawnictwa : www.sigma-not.pl  jako OPEN ACCES ( czyli pobierz za darmo) w wolnym, nieograniczonym dostępie.

Biblioteka Główna ZUT (ul. Ku Słońcu 140) otwarta dłużej!

Miło nam poinformować, że od 12 listopada Biblioteka Główna wydłuża godziny otwarcia dla użytkowników: Wypożyczalnia, Czytelnia i Informatorium - poniedziałek - piątek czynne w godz. 8.00 - 18.00, w każdą sobotę w godz. 10.00 - 14.00. Serdecznie zapraszamy!

Informacja dla studentów I roku.

Szkolenie biblioteczne online jest przedmiotem obowiązkowym dla studentów I roku wszystkich wydziałów ZUT. Szkolenie kończy się testem. Pozytywny wynik testu jest podstawą do wpisu zaliczenia w indeksie elektronicznym pod koniec semestru zimowego.

Szkolenie znajduje się na stronie uczelni www.zut.edu.pl W zakładce E-usługi należy wybrać E-edukacja, następnie w Kategoriach kursów wskazać Kursy ogólnouczelniane, a w nich kurs Biblioteka Główna ZUT – Szkolenie biblioteczne (SZBIB)

Do kursu trzeba zalogować się loginem i hasłem jak do poczty uczelnianej. Za pierwszym razem należy wybrać opcję „Zapisywanie samodzielne” i dalej „Zapisz mnie”