Praca biblioteki

Zgodnie z ZARZĄDZENIEM NR 40 Rektora Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie z dnia 24 marca 2020 r. w sprawie zapewnienia ciągłości funkcjonowania Uczelni w okresie od 26 marca 2020 r. do odwołania  informujemy, że:
Biblioteki Specjalistyczne świadczą usługi w formie zdalnej. Prosimy użytkowników o kontakt mailowy z biblioteką. Pracownicy naukowi będą obsługiwani po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z pracownikiem biblioteki.
Adres mailowy: bibliotekawimim@zut.edu.pl

Technologia i Automatyzacja Montażu

Dostęp do elektronicznych wydań czasopisma Technologia i Automatyzacja Montażu od roku 2020 jest możliwy na  stronie wydawnictwa : www.sigma-not.pl  jako OPEN ACCES ( czyli pobierz za darmo) w wolnym, nieograniczonym dostępie.

Informacja dla studentów I roku.

Szkolenie biblioteczne online jest przedmiotem obowiązkowym dla studentów I roku wszystkich wydziałów ZUT. Szkolenie kończy się testem. Pozytywny wynik testu jest podstawą do wpisu zaliczenia w indeksie elektronicznym pod koniec semestru zimowego.

Szkolenie znajduje się na stronie uczelni www.zut.edu.pl W zakładce E-usługi należy wybrać E-edukacja, następnie w Kategoriach kursów wskazać Kursy ogólnouczelniane, a w nich kurs Biblioteka Główna ZUT – Szkolenie biblioteczne (SZBIB)

Do kursu trzeba zalogować się loginem i hasłem jak do poczty uczelnianej. Za pierwszym razem należy wybrać opcję „Zapisywanie samodzielne” i dalej „Zapisz mnie”