Biblioteka Wydziału Biotechnologii i Hodowli Zwierząt

Praca biblioteki

Zgodnie z ZARZĄDZENIEM NR 40 Rektora Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie z dnia 24 marca 2020 r. w sprawie zapewnienia ciągłości funkcjonowania Uczelni w okresie od 26 marca 2020 r. do odwołania  informujemy, że:
Biblioteki Specjalistyczne świadczą usługi w formie zdalnej. Prosimy użytkowników o kontakt mailowy z biblioteką. Pracownicy naukowi będą obsługiwani po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z pracownikiem biblioteki.
Adres mailowy: biblbiotechnologia@zut.edu.pl

Struktura i pracownicy - Biblioteka Wydziału Biotechnologii i Hodowli Zwierząt

biblbiotechnologia@zut.edu.pl

- mgr Julianna Kiziewicz kustosz -osoba odpowiedzialna za prowadzenie biblioteki

e-mail:julianna.kiziewicz@zut.edu.pl

Gazeta Wyborcza i Kurier w Bibl.WBiHZ

Od roku 2018 Bibl.WBiHZ posiada dostęp do elektronicznej wersji dzienników: Kuriera Szczecińskiego i Gazety Wyborczej oraz dodatków: Wysokie Obcasy, Duży Format, Magazyn Świąteczny, Ale Historia.
Dostęp do pełnej wersji dzienników możliwy jest tylko z komputerów Bibl.WBiHZ.
Wersji drukowanej od 2018 już nie otrzymujemy.