Biblioteka Wydziału Ekonomicznego

Praca biblioteki

Zgodnie z ZARZĄDZENIEM NR 40 Rektora Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie z dnia 24 marca 2020 r. w sprawie zapewnienia ciągłości funkcjonowania Uczelni w okresie od 26 marca 2020 r. do odwołania  informujemy, że:
Biblioteki Specjalistyczne świadczą usługi w formie zdalnej. Prosimy użytkowników o kontakt mailowy z biblioteką. Pracownicy naukowi będą obsługiwani po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z pracownikiem biblioteki.
Adres mailowy: biblekonomia@zut.edu.pl

Informacje o nas

Biblioteka Wydziału Ekonomicznego gromadzi i udostępnia książki i czasopisma  z zakresu szeroko pojętej ekonomii, zarządzania, kierowania, marketingu, finansów, bankowości, ekonometrii, statystyki, matematyki, nieruchomości, logistyki, turystyki i ekonomiki rolnictwa...

Posiadamy ponad 12.000 voluminów książek, a także prenumerujemy wiele tytułów czasopism, np.: "Nieruchomości", "Bank", "Ekonomista", "Rynek turystyczny", "Rachunkowość", "Wieś i Rolnictwo" , itp.

Oferujemy wolny dostęp do zbiorów ( z wyjątkiem zbiorów podręcznych) - księgozbiór podzielony jest na działy tematyczne.

 

Stały harmonogram

 Poniedziałek - Piątek 09:00 - 15:00

Sobota * (wg harmonogramu) 10:00 - 14:00

 

 UWAGA!

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym i odwołaniem  zajęć na uczelni,

BWEkonomicznego  będzie nieczynna do odwołania.

 

Struktura i pracownicy - Biblioteka Wydziału Ekonomicznego

    Biblioteka Wydziału Ekonomicznego

   mgr Dagmara Sztul-Smyk, kustosz-osoba odpowiedzialna za prowadzenie biblioteki

   e-mail: Dagmara.Sztul-Smyk@zut.edu.pl

 

 

Kontakt

Biblioteka Wydziału Ekonomicznego
ul. Żołnierska 47
71-210 Szczecin
tel. 91 449 61 20