Biblioteka Wydziału Biotechnologii i Hodowli Zwierząt

Informacje o Bibl.WBiHZ

Serdecznie zapraszamy do korzystania z zasobów Biblioteki Wydziału Biotechnologii i Hodowli Zwierząt

ul. Klemensa Janickiego 32 (Budynek Dziekanatu) w Szczecinie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00

Dysponujemy bogatym księgozbiorem z dziedziny biologii, mikrobiologii, biotechnologii, genetyki, hodowli i chowu zwierząt, oraz ich fizjologii, anatomii, żywienia, dobrostanu, behawioru, profilaktyki, higieny .

Posiadamy również pozycje z  rolnictwa, ochrony środowiska, technologii żywności, toksykologii.
Gromadzimy i udostępniamy  czasopisma z  zootechniki, weterynarii, paszoznawstwa, hodowli i chowu zwierząt domowych,  gospodarskich i towarzyszących.
Posiadamy też zbiory czasopism z zakresu chorób zwierząt i ich profilaktyki.

W Bibl.WBiHZ jest  wolny dostęp do zbiorów  - księgozbiór podzielony jest na działy tematyczne.
Warunkiem korzystania ze zbiorów Biblioteki Wydziału Biotechnologii i Hodowli Zwierząt jest posiadanie aktywnego konta bibliotecznego.

Konto biblioteczne zakładamy zapisując się do Biblioteki ZUT.

Zainteresowanych zapisem odsyłamy do:  Wypożyczalni ZUT ul. Ku Słońcu 140

Podstawą zapisu jest Elektroniczna Legitymacja Studencka (ELS), pełniąca funkcję karty bibliotecznej.
Uaktywnione konto biblioteczne w Wypożyczalni umożliwia korzystanie z Biblioteki Głównej oraz wszystkich Bibliotek Wydziałowych i Międzywydziałowych.