Aktualności

Tydzień Bibliotek 2021 28.04.2021 13:43

Z okazji XVIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek obchodzonego w dniach 8 – 12 maja 2021 r. zapraszamy do obejrzenia wirtualnej wystawy pt.:  "FAMOUS PEOPLE IN THE WORLD - w zbiorach Wypożyczalni Językowej". Wystawa stwarza możliwość bliższego poznania historii ludzi sławnych na świecie z kręgu polityki, gospodarki, show biznesu, monarchii i arystokracji. Oprócz faktów biograficznych zapoznamy się również z aktywnością zawodową tych ludzi i działalnością charytatywną. Władza, wpływy, pieniądze, romanse to to, co interesuje czytelnika i zachęca do sięgnięcia po lekturę.
Źródłem tych wszystkich informacji są czasopisma dostępne w Wypożyczalni Językowej takie jak: English Matters, Business English, Teen, Deutsch Aktuell, Français Présent, ¿Español? Sí, gracias, które mogą wzbogacić wiedzę czytelnika i umożliwić nie tylko naukę, ale też pogłębić znajomość języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, czy hiszpańskiego.

Wystawę wirtualnie obejrzeć można przechodząc na stronę naszej   Galerii  lub na żywo przy okazji korzystania z usług Wypożyczalni Językowej.