Zaproszenie na szkolenia Web of Science w kwietniu 14.04.2021 09:58

Web of Science Group zaprasza na kwietniowe webinaria
  • Zbadaj, odkryj i przeanalizuj konkretne badania: COVID szczepionki

Dołącz do naszego webinarium, aby dowiedzieć się, jak znaleźć i analizować badania naukowe w tym przełomowym temacie. Dowiedz się, jak wyprzedzać najnowsze odkrycia, odkrywać kluczowe prace, czasopisma i osoby. Odkryj potężne narzędzia analityczne, aby w pełni zrozumieć krajobraz badawczy, współpracę sektora publicznego i prywatnego oraz działania związane z finansowaniem, a także przechowywanie i wizualizację wyników.
Link do rejestracji na szkolenie: Zbadaj, odkryj i przeanalizuj konkretne badania: COVID szczepionki, wtorek, 27 kwietnia 2021, godz.. 11:00-11:45 CET

• Rozszerzenie spojrzenia na krajobraz badawczy: Emerging Sources Citation Index

Dołącz do naszego webinarium, aby dowiedzieć się, jak najnowsza edycja czasopism w Web of Science Core Collection™ - Emerging Sources Citation Index - wzbogaca Twoje odkrycia. Wprowadzony na rynek w 2015 roku indeks Emerging Sources Citation Index obejmuje ponad 7500 czasopism i znacznie poszerza dostęp do badań w naukach społecznych i humanistycznych. Dzięki Emerging Sources Citation Index uzyskasz pełniejszy obraz dorobku naukowców i instytucji oraz rozwiniesz spojrzenie na badania w skali globalnej.
Link do rejestracji na szkolenie: Rozszerzenie spojrzenia na krajobraz badawczy: Emerging Sources Citation Index, czwartek, 29 kwietnia 2021, godz. 10:00-10:45 CET

Web of Science i InCites w praktyce