Aktualności

Migracja profili EBSCO Discovery Service 12.04.2024 07:46

EBSCO Discovery Service informuje o planowanej na 6 sierpnia 2024 migracji profili użytkowników serwisu.

Najważniejsze informacje dotyczące nadchodzącej migracji:

  • Migracja ma na celu udoskonalone doświadczeń użytkownika: Nowy interfejs został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, aby zwiększyć użyteczność platformy i poprawić doświadczenie badawcze.
  • Nie wymaga żadnego działania ze strony użytkownika. Migracja zostanie przeprowadzona przez EBSCO, zapewniając bezproblemowe przejście na nowy interfejs.
  • Użytkownicy będą informowani na bieżąco. W celu uzyskania informacji należy zalogować się do EBSCO Connect aby uzyskać dostęp do zasobów, które pomogą lepiej poznać nowy interfejs.
  • Wsparcie podczas migracji: zespół wsparcia klienta EBSCO odpowie na pytania użytkowników i rozwieje wszelkie wątpliwości w kwestii migracji do nowego interfejsu EDS.


Osoby zainteresowane wcześniejszą migracją mogą skontaktować się z Grzegorzem Milewskim, Starszym Inżynierem Usług Bibliotecznych EBSCO (gmilewski@ebsco.com).

Zapraszamy także na webinarium "Wszystko, co warto wiedzieć o nowym interfejsie użytkownika EBSCO Discovery Service i EBSCOhost", które odbędzie się 14 maja o godzinie 10:30 na platformie Zoom.