AKTUALNOŚCI

MOBILNA DRUKARKA  ZECCER W CZYTELNI BUDOWNICTWA

Miło nam poinformować, że Czytelnia Budownictwa oferuje użytkownikom możliwość wykonania wydruku za pomocą samoobsługowej drukarki ZECCER. Prosty system umożliwia wydruk dokumentów przez smartfon, komputer czy tablet. Usługa jest odpłatna jej koszt wynosi 30 gr za 1 stronę A4. Płatności można dokonać kartą, e-przelewem lub Blikiem. ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z DRUKARKI :)

ZASADY KORZYSTANIA Z BIBLIOTEKI DLA STUDENTÓW I ROKU

      Warunkiem korzystania ze zbiorów Biblioteki WBiA (Czytelnia Budownictwa i Czytelnia Architektury) jest posiadanie AKTYWNEGO KONTA BIBLIOTECZNEGO. W celu zapisu do Biblioteki i aktywacji konta należy zgłosić się osobiście z ELEKTRONICZNĄ LEGITYMACJĄ STUDENCKĄ (pełniącą jednocześnie rolę karty bibliotecznej) do Wypożyczalni Biblioteki Głównej ZUT. Wypożyczalnia mieści się przy ul. Ku Słońcu 140, tel.449 42 93.

     Studenci kierunków: ARCHITEKTURA I URBANISTYKA oraz PAWIO mogą zapisać się do Biblioteki w Czytelni Wydziału Informatyki, mieszczącej się przy ul. Żołnierskiej 49, tel. 449 56 05,


ZASADY KORZYSTANIA Z BIBLIOTEKI DLA POZOSTAŁYCH UŻYTKOWNIKÓW

      Warunkiem przedłużenia konta bibliotecznego jest aktualna ELEKTRONICZNA LEGITYMACJA STUDENTA/DOKTORANTA i brak zadłużenia wobec Biblioteki. Przedłużenia konta należy dokonać osobiście w Wypożyczalni Biblioteki Głównej ZUT, ul Ku Słońcu 140, tel. 91 449 41 43, 91 449 41 43.

Studenci kierunków ARCHITEKTURA I URBANISTYKA oraz PAWIO mogą przedłużyć ważność konta w Czytelni Architektury.

INFORMACJA O SZKOLENIU BIBLIOTECZNYM DLA STUDENTÓW I ROKU

Szkolenie biblioteczne on-line

 

ELEKTRONICZNE WYDANIA DZIENNIKÓW DOSTĘPNE W CZYTELNI BUDOWNICTWA I CZYTELNI ARCHITEKTURY

        

 

TU MOŻNA PREZENTOWAĆ SWOJE PRACE

 

Czy wiecie, gdzie istnieje PRAWIE NAJMNIEJSZA GALERIA SZTUKI NA ŚWIECIE ? Znajduje się ona w Czytelni Architektury.   Można tu zaprezentować swoją twórczość. Mogą to być dzieła w różnej technice. Szczegółowych informacji udziela zespół Czytelni Architektury.