Building Types Online

Building Types Online

Zapraszamy do korzystania z miesięcznego dostępu testowego do platformy Building Types Online - jednego z wielu projektów oferowanych przez wydawnictwo De Gruyter.

Dostęp dp platformy do 20.12.2023.

De Gruyter to renomowane wydawnictwo naukowe i edytorskie z siedzibą w Berlinie. Building Types Online to projekt oferujący dostęp do zasobów dotyczących różnych typów budynków. Jest to wirtualna platforma, która zawiera bogate źródła informacji na temat różnych rodzajów budynków, ich historii, architektury, funkcji i innych związanych z nimi kwestii.

  • Building Types Online oferuje dostęp do opisów i ilustracji różnych rodzajów budynków, takich jak szkoły, kościoły, domy mieszkalne, budynki przemysłowe, budynki użyteczności publicznej itp.
  • Można tam znaleźć informacje dotyczące projektów, architektów, historii, a także analizy i porównania między różnymi typami budynków.
  • Platforma Building Types Online ma służyć jako narzędzie do badań i nauki z zakresu architektury i urbanistyki oraz stanowi cenne źródło wiedzy dla architektów, naukowców, studentów i wszystkich zainteresowanych tematyką budynków i ich funkcji.
  • Więcej informacji o platformie na stronie De Gruyter oraz w nagraniu video.

Przykładowe projekty: