Bazy biznesowe EBSCO

Zapraszamy do korzystania z dostępu testowego do baz Entrepreneurial Studies Source, eBook Subscription Harvard Business Review Press Collection oraz EconLit with Full Text.

 •  Entrepreneurial Studies Source

  Entrepreneurial Studies Source
  to pełnotekstowa baza danych, obejmująca 117 pełnotekstowych czasopism, 147 książek, 22 000 profili firm i 64 600 materiałów wideo z transkrypcjami i powiązanymi artykułami. Obejmuje prace i badania wybitnych naukowców oraz ekspertów z Harvard Business School z zakresu komunikacji, etyki, finansów, rachunkowości, innowacji, przedsiębiorczości, sprzedaży, marketingu, strategii i wielu innych dziedzin.
 •  eBook Subscription Harvard Business Review Press Collect
  Przycisk przekierowujący do bazy The Harvard Business Review Press Collection

  The Harvard Business Review Press Collection
  to zasób, który po raz pierwszy jest dostępny w formie subskrypcji. Umożliwia dostęp do szerokich zasobów jednego z wiodących wydawców na świecie - Harvard Business Review Group. Kolekcja zawiera 600 książek elektronicznych obejmujących takie zagadnienia, jak komunikacja biznesowa, rozwój kariery, ekonomia, marketing czy planowanie strategiczne.
 •  EconLit with Full Text
  Przycisk przekierowujący do bazy EconLIT with Full Text
  EconLIT with Full Text
  to jedna z najbardziej wyróżniających się baz danych dotyczących biznesu i ekonomii. Baza zawiera czasopisma pełnotekstowe, w tym tytuły American Economic Association bez embarga, co sprawia, że zapewnia użytkownikom najlepsze doświadczenia badawcze.

 
Dostęp testowy do baz potrwa do 20 stycznia 2023 r.

 
Bazy zostały dodana do listy baz na platformie EBSCOhost oraz wyszukiwarki EDS i są dostępne w ramach sieci adresów IP instytucji lub zdalnie, z komputerów domowych i urządzeń mobilnych.