Zaproszenie na listopadowe szkolenia Web of Science 09.11.2020 09:58

Web of Science Group zaprasza na listopadowe webinaria

Link do rejestracji na szkolenie 25 LISTOPADA 2020, GODZ. 10:00-10:45 CET Przedstawiamy nową platformę Web of Science
Nie przegap najnowszych usprawnień i funkcji dodanych do nowej platformy Web of Science. Nasza specjalistka od rozwiązań zaprezentuje Państwu ulepszony interfejs użytkownika i przepływy pracy, szybsze ładowanie stron i wiele więcej!

Link do rejestracji na szkolenie 27 LISTOPADA 2020, GODZ. 11:00-11:45 CET Odkryj nowy EndNote 20
Wprowadzasz ręcznie cytacje i bibliografię do pisanych tekstów? Dołącz do naszych ekspertów i poznaj nową wersję programu EndNote 20. Nowy projekt interfejsu, ulepszony odczyt plików PDF i usprawnienia przepływu pracy to niektóre z nowych dostępnych funkcji.

Link do rejestracji na szkolenie 30 LISTOPADA 2020, GODZ. 11:00-11:45 CET Szerszy i pełniejszy obraz rezultatów dzięki normalizacji danych
Liczba cytowań w artykule nie wystarczy, aby opowiedzieć całą historię. Normalizacja zapewnia kontekst dla liczby cytowań - od daty publikacji artykułu i rodzaju dokumentu, po częstotliwość cytowań związanych z konkretną pracą w tej dziedzinie.

Akademia Web of Science i InCites

Link do rejestracji na szkolenie 19 LISTOPADA 2020, GODZ. 11:00-12:00 CET Essential Science Indicators na platformie InCites
• co to jest Research Front,
• jak zidentyfikować najbardziej wpływowe instytucje, kraje i publikacje,
• kto publikuje najgorętsze publikacje w Twojej dziedzinie.

Link do rejestracji na szkolenie 20 LISTOPADA 2020, GODZ. 11:00-12:00 CET Web of Science - Citation Connection
Dowiedz się:
• jakie zalety kryje pakiet Citation Connection dostępny w licencji krajowej,
• jak wyszukiwać poprzez wszystkie bazy.

Link do rejestracji na szkolenie 25 LISTOPADA 2020, GODZ. 12:30-13:30 CET Web of Science - tworzenie raportów cytowań i indeks Hirscha
Dowiedz się:
• co to jest i jak stworzyć raport cytowań,
• jak wyliczyć i analizować indeks H.
• jak zrobić raport cytowań na nowej platformie Web of Science.