Baza Scopus bez tajemnic - szkolenie z wyszukiwania treści naukowych oraz edycji profilu autorskiego 19.09.2022 09:49

Biblioteka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego oraz firma Elsevier zapraszają na bezpłatne szkolenie online z zakresu wyszukiwania treści w bazie Scopus oraz tworzenia i edycji profilu autorskiego.
Szkolenie rozpocznie się 27 września 2022 r. (wtorek) o godz. 800.
Program szkolenia:
Część pierwsza: wyszukiwanie treści naukowych w bazie Scopus (ok. 60 min.)
- prezentacja bazy Scopus
- porady dotyczące efektywnego wyszukiwania
- strategie wyszukiwania w Scopusie
- demonstracja online - 3 praktyczne sposoby na znalezienie właściwej literatury
Cześć druga: Scopus - profil autorski (ok 45 min.)
- jak powstają i nadzorowane są profile autorów w bazie Scopus?
- profil autora - najważniejsze elementy
- jak można dokonać korekty?
- demonstracja online
Sesja Q&A
Link do rejestracji na szkolenie Baza Scopus bez tajemnic - szkolenie z wyszukiwania treści naukowych oraz edycji profilu autorskiego
Spotkanie poprowadzi Kamila Kokot-Kanikuła, trenerka Elsevier.
Po wypełnieniu formularza rejestracji otrzymacie Państwo email z potwierdzeniem. Wysyłane będą także do Państwa automatyczne przypomnienia na tydzień, dzień i na godzinę przed szkoleniem.