Biblioteka Wydziału Biotechnologii i Hodowli Zwierząt

Informacje o Bibl.WBiHZ

Serdecznie zapraszamy do korzystania z zasobów Biblioteki Wydziału Biotechnologii i Hodowli Zwierząt
ul.Klemensa Janickiego 32 w Szczecinie

Dysponujemy bogatym księgozbiorem z dziedziny biologii,mikrobiologii, biotechnologii,genetyki, hodowli i chowu zwierząt, oraz ich fizjologii, anatomii, żywienia,dobrostanu, profilaktyki i higieny .
Posiadamy również pozycje z agroturystyki, rolnictwa, ochrony środowiska, technologii żywności.
Gromadzimy i udostępniamy  czasopisma z  zootechniki, weterynarii, paszoznawstwa, hodowli i chowu zwierząt domowych oraz gospodarskich.
Posiadamy też zbiory czasopism z zakresu chorób zwierząt i ich profilaktyki.

W Bibl.WBiHZ jest  wolny dostęp do zbiorów  - księgozbiór podzielony jest na działy tematyczne.
Warunkiem korzystania ze zbiorów Biblioteki Wydziału Biotechnologii i Hodowli Zwierząt jest posiadanie aktywnego konta bibliotecznego.

Konto można założyć  zapisując się do Biblioteki ZUT.
Zainteresowanych zapisem zapraszamy do:  Wypożyczalni ZUT ul. Ku Słońcu 140, w godz:

• poniedziałek-piątek: 8.00-18.00
  • sobota: 10.00-14.00

Podstawą zapisu jest Elektroniczna Legitymacja Studencka (ELS), pełniąca funkcję karty bibliotecznej.
Uaktywnione konto biblioteczne w Wypożyczalni umożliwia korzystanie z Biblioteki Głównej oraz wszystkich Bibliotek Wydziałowych i Międzywydziałowych.

Godziny otwarcia - Biblioteka Wydziału Biotechnologii i Hodowli Zwierząt

Biblioteka Wydziału Biotechnologii i Hodowli Zwierząt
ul.Klemensa Janickiego 32
serdecznie zaprasza
poniedziałek - piątek w godz. 9.00 - 15.00

soboty zjazdowe( raz w miesiącu) 10.00-14.00

W dniach zamknięcia Biblioteki Wydziałowej zwroty książek przyjmuje Wypożyczalnia Biblioteki Głównej, ul. Ku Słońcu 140

Zwrot w Wypożyczalni książek z Bibl.WBiHZ należy zrealizować do godziny 15.00
Wypożyczalnia Gł. czynna jest w godzinach:

• poniedziałek - piątek: 8.00 - 18.00
  • sobota: 10.00 - 14.00

Struktura i pracownicy - Biblioteka Wydziału Biotechnologii i Hodowli Zwierząt

BIBLIOTEKA WYDZIAŁU BIOTECHNOLOGII I HODOWLI ZWIERZĄT
ul. Klemensa Janickiego 32 /parter/
biblbiotechnologia@zut.edu.pl

- mgr Julianna Kiziewicz kustosz
julianna.kiziewicz@zut.edu.pl

Gazeta Wyborcza i Kurier w Bibl.WBiHZ

W roku 2018 Bibl.WBiHZ posiada dostęp do elektronicznej wersji dzienników: Kuriera Szczecińskiego i Gazety Wyborczej oraz dodatków: Wysokie Obcasy, Duży Format, Magazyn Świąteczny, Ale Historia.
Dostęp do pełnej wersji dzienników możliwy jest tylko z komputerów Bibl.WBiHZ.
Wersji drukowanej w 2018 już nie otrzymujemy.