Biblioteka Wydziału Biotechnologii i Hodowli Zwierząt

Informacje o Bibl.WBiHZ

Serdecznie zapraszamy do korzystania z zasobów Biblioteki Wydziału Biotechnologii i Hodowli Zwierząt

ul. Klemensa Janickiego 32 (Budynek Dziekanatu) w Szczecinie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00

Dysponujemy bogatym księgozbiorem z dziedziny biologii, mikrobiologii, biotechnologii, genetyki, hodowli i chowu zwierząt, oraz ich fizjologii, anatomii, żywienia, dobrostanu, behawioru, profilaktyki, higieny .

Posiadamy również pozycje z  rolnictwa, ochrony środowiska, technologii żywności, toksykologii.
Gromadzimy i udostępniamy  czasopisma z  zootechniki, weterynarii, paszoznawstwa, hodowli i chowu zwierząt domowych,  gospodarskich i towarzyszących.
Posiadamy też zbiory czasopism z zakresu chorób zwierząt i ich profilaktyki.

W Bibl.WBiHZ jest  wolny dostęp do zbiorów  - księgozbiór podzielony jest na działy tematyczne.
Warunkiem korzystania ze zbiorów Biblioteki Wydziału Biotechnologii i Hodowli Zwierząt jest posiadanie aktywnego konta bibliotecznego.

Konto biblioteczne zakładamy zapisując się do Biblioteki ZUT.

Zainteresowanych zapisem zapraszamy do Bibl.WBiHZ, innych bibliotek specjalistycznych lub Wypożyczalni BG ZUT.

Podstawą zapisu jest Elektroniczna Legitymacja Studencka (ELS), pełniąca funkcję karty bibliotecznej.
Uaktywnione konto biblioteczne w Wypożyczalni umożliwia korzystanie z Biblioteki Głównej oraz wszystkich Bibliotek Wydziałowych i Międzywydziałowych.