Zaproszenie na sesje szkoleniowe Reaxys w języku angielskim 05.03.2024 08:18

Elsevier zaprasza na comiesięczne sesje szkoleniowe z obsługi bazy Reaxys w języku angielskim.
Informacja od wydawcy:
Ponieważ Reaxys rewolucjonizuje badania, chcemy dzielić się najlepszymi praktykami i sposobami, w jaki badacze mogą wykorzystać pełny potencjał narzędzia.
Począwszy od marca będziemy organizować comiesięczną serię szkoleń i sesji wyjazdowych Reaxys.
Zachęcamy wszystkich uczestników do aktywnego udziału. Niezależnie od tego, czy masz palące pytania, konkretne tematy wyszukiwania, które chciałbyś, abyśmy omówili, czy po prostu chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, jest to idealna okazja do interakcji z innymi badaczami i naszym zespołem ekspertów. Twój wkład napędza agendę! Jeśli nie będzie żadnych pytań ani propozycji tematów, przystąpimy do kompleksowej sesji szkoleniowej obejmującej różne obszary chemii i nauk pokrewnych.
Zaznacz w kalendarzu i dołącz do nas podczas wciągającej sesji wypełnionej spostrzeżeniami, dyskusjami i cenną dzieleniem się wiedzą.
Sesje poprowadzi globalny ekspert merytoryczny firmy Elsevier w dziedzinie nauk przyrodniczych: Piotr Gołkiewicz.

Rejestracja na sesję pierwszą: 6 marca 2024, godz 11.00
Rejestracja na sesję drugą: 10 kwietnia 2024, godz, 11.00