Prezentacja nowości firmy ABE-IPS.

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami firmy ABE-IPS. Obecnie prezentowane w Bibliotece WIMiM tytuły :

- Advanced Numerical Methods with Matlab 2.

- Advanced Textile Engineering Materials.

- Applied Mechanical Design.

- Automotive Power Transmission Systems.

- City Logistics 1. New Opportunities and Challenges.

- Fundamentals of materials Science and Engineering. An Integrated Approach.

- Introduction to Finite Element Analysis and Design.

- Machine Vision Algoritms and Applications.

- Nanomaterials: Classification, Fabrication and Biomedical Applications.

- Steel Connection Analysis.

- Sustainable Winter Road Operations.

Informacja dla studentów I roku.

Szkolenie biblioteczne online jest przedmiotem obowiązkowym dla studentów I roku wszystkich wydziałów ZUT. Szkolenie kończy się testem. Pozytywny wynik testu jest podstawą do wpisu zaliczenia w indeksie elektronicznym pod koniec semestru zimowego.

Szkolenie znajduje się na stronie uczelni www.zut.edu.pl W zakładce E-usługi należy wybrać E-edukacja, następnie w Kategoriach kursów wskazać Kursy ogólnouczelniane, a w nich kurs Biblioteka Główna ZUT – Szkolenie biblioteczne (SZBIB)

Do kursu trzeba zalogować się loginem i hasłem jak do poczty uczelnianej. Za pierwszym razem należy wybrać opcję „Zapisywanie samodzielne” i dalej „Zapisz mnie”