Szkolenie SciFinder w języku angielskim 04.04.2024 07:00

W imieniu CAS SciFinder Discovery Platform zapraszamy na szkolenie w języku angielskim dotyczące najprzydatniejszych funkcji platformy oraz najnowszych aktualizacji. Uczestnicy webinaru otrzymają certyfikat uczestnictwa.

Platforma CAS SciFinder Discovery to najaktualniejsze i najbardziej niezawodne na świecie źródło informacji z zakresu chemii i nauk przyrodniczych. Na Platformie znajdziesz informacje na temat substancji chemicznych i związanych z nimi struktur chemicznych, nazw chemicznych, informacji prawnych i właściwości, numerów rejestru CAS, w tym reakcji, możliwości przeprowadzenia analizy retrosyntetycznej, nowego zbioru metod analitycznych i wiele więcej.
Platforma CAS SciFinder Discovery umożliwia dostęp do:

• CAS SciFinder-n, najbardziej aktualne i niezawodne źródło informacji z zakresu chemii i nauk przyrodniczych
  • CAS Analytical Methods, zbiór metod analitycznych z czasopism
  • CAS Formulus, zbiór receptur z patentów, czasopism i ulotek produktowych
  • ChemZent, ​​Chemisches Zentralblatt abstrakty, najstarsze na świecie czasopismo niemieckich abstraktów chemicznych.

Agenda webinaru:

• Wskazówki i porady dotyczące wyszukiwania odnośników
  • Wyszukiwanie substancji i reakcji
  • Analiza retrosyntetyczna
  • Nowa treść: metody analityczne, receptury, nauki przyrodnicze