OBRONA ROZPRAWY DOKTORSKIEJ

W Czytelni Budownictwa istnieje możliwość wglądu do rozprawy doktorskiej Pana mgr inż. Jarosława Strzałkowskiego. Tematem rozprawy jest "MODYFIKACJA KOMPOZYTÓW BETONOWYCH POD WZGLĘDEM IZOLACYJNOŚCI I AKUMULACYJNOŚCI CIEPLNEJ ORAZ WYTRZYMAŁOŚCI".  Publiczna obrona odbędzie się w dniu 30 września 2019 o godz. 9.00 w sali 302 gmachu Wydziału Budownictwa i Architektury przy ul.Piastów 50 w Szczecinie.

OBRONA ROZPRAWY DOKTORSKIEJ

W Czytelni Budownictwa istnieje możliwość wglądu do rozprawy doktorskiej Pani mgr inż. Anny Jabłonki. Tematem rozprawy jest "ANALIZA DYNAMIKI KONSTRUKCJI PRZY NIECIĄGŁYCH W CZASIE WYMUSZENIACH STOCHASTYCZNYCH".  Publiczna obrona odbędzie się w dniu 23 września 2019 o godz. 13.00 w sali 302 gmachu Wydziału Budownictwa i Architektury przy ul.Piastów 50 w Szczecinie.

OBRONA ROZPRAWY DOKTORSKIEJ

W Czytelni Budownictwa istnieje możliwość wglądu do rozprawy doktorskiej Pani mgr inż. arch. Justyny Juchimiuk. Tematem rozprawy jest "WPŁYW ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII NA ARCHITEKTURĘ WYBRANYCH OBIEKTÓW W POLSCE PO ROKU 2004".  Publiczna obrona odbędzie się w dniu 19 września 2019 o godz.13.30 w sali 124 gmachu Wydziału Budownictwa i Architektury przy ul. Żołnierskiej 50 w Szczecinie.

ELEKTRONICZNE WYDANIA DZIENNIKÓW DOSTĘPNE W CZYTELNI BUDOWNICTWA I CZYTELNI ARCHITEKTURY

INFORMACJA O SZKOLENIU BIBLIOTECZNYM DLA STUDENTÓW I ROKU

Szkolenie biblioteczne on-line

TU MOŻNA PREZENTOWAĆ SWOJE PRACE

Czy wiecie, gdzie istnieje PRAWIE NAJMNIEJSZA GALERIA SZTUKI NA ŚWIECIE ? Znajduje się ona w Czytelni Architektury.   Można tu zaprezentować swoją twórczość. Mogą to być dzieła w różnej technice. Szczegółowych informacji udziela zespół Czytelni Architektury.