Central & Eastern European Academic Source

Baza  Central & Eastern European Academic Source

Przycisk przekierowujący do bazy central and Eastern European Academic Source

Baza Central & Eastern European Academic Source (CEEAS) to baza zawierająca pełne teksty czasopism naukowych publikowanych w krajach Europy Centralnej i Wschodniej. CEEAS zawiera zasoby naukowe z takich dziedzin jak ekonomia, historia, humanistyka, prawo czy STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics). Baza zawiera blisko 2,000 tytułów, z czego ponad 360 to czasopisma w języku polskim.

Dostęp: Baza Central & Eastern European Academic Source została dodana na platformę EBSCOhost  i wyszukiwarki EDS, jest dostępna w ramach sieci adresów IP Uczelni lub zdalnie, z komputerów domowych i urządzeń mobilnych po zalogowaniu. W celu uzyskania loginu i hasła należy zwrócić się do Oddziału Informacji Naukowej i Patentowej: oin@zut.edu.pl

Ulotka na temat bazy (format:  pdf, rozmiar:  1,31 MB)

Bezpłatny dostęp do bazy Central & Eastern European Source (CEEAS) został aktywowany dla Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego do 31 grudnia 2021 roku.